Změny tras tramvajových linek
Linka číslo 5 bude v úseku Hradčanská – Dlouhá třída odkloněna přes zastávky Sparta, Letenské náměstí a Strossmayerovo náměstí.
Linka číslo 14 bude v úseku Zborovská – Lazarská odkloněna v úseku Palackého náměstí a Karlovo náměstí.
Linka číslo 17 bude v úseku Palackého náměstí – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Karlovo náměstí, Lazarská, Václavské náměstí, Masarykovo nádraží, Bílá labuť, Těšnov a Vltavská.
Linka číslo 18 bude v úseku Národní divadlo – Malostranská odkloněna přes zastávky Újezd, Hellichova a Malostranské náměstí.
Změny tras autobusových linek
Linka číslo 207 bude zkrácena ve směru z Ohrady do zastávky Dlouhá třída. V opačném směru pojede pouze v trase Florenc – Ohrada.
Pro oba směry se ruší zastávky Staroměstská, Právnická fakulta a Nemocnice Na Františku. Pro směr Ohrada se navíc ruší také zastávky Dlouhá třída, Náměstí Republiky a Bílá labuť.
Metro
Provoz metra bude přibližně od 17.00 hodin do 19.15 hodin posílen.