„Věřím, že druhý ročník bude ještě úspěšnější než ten první, kdy výtěžek z této akce činil 300 000 Kč. Moc děkuji všem partnerům, díky jejichž podpoře můžeme tuto akci realizovat. Jsem si jistá, že i letos bude pomáhání dětem z dětských domovů všechny bavit,” říká Michaela Chovancová, ředitelka pořádající organizace Dejme dětem šanci.
Běžecký závod, který Bára Špotáková odstartuje v 16:00, je připraven v délce 100 metrů až 5 km a mohou se ho zúčastnit jak dospělí, tak děti. Moto závodu je: „Čím dál doběhnete, tím víc pomůžete!“ (dětem z dětských domovů na cestě do života). Kromě závodu se děti a jejich rodiče mohou bavit na dalších sportovních disciplínách a bude připravena velká dětská zóna.
Během zábavného odpoledne vystoupí kromě Leoše Mareše i zpěvák Pavel Callta a kapela Support Lesbiens. Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketstream, děti do 12 let mají vstupné zdarma.
Přijměte pozvání: https://www.youtube.com/watch?v=S9Au-A6FjqU